Lista aktualności Lista aktualności

Nadleśnictwo Skrwilno z nowym Nadleśniczym na czele

              W dniu 28.02.2018 r. Pan Dariusz Gidaszewski został powołany przez Pana Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu Janusza Kaczmarka na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Skrwilno.

            Przechodzący na emeryturę Pan Jacek Soborski piastował swoją funkcję od 1991 roku. Swoją karierę zawodową zaczynał w 1971 roku w Nadleśnictwie Skrwilno jako praktykant. Przez okres 27 lat na stanowisku kierownika jednostki udało się zrealizować wiele wspaniałych inwestycji i projektów, czego efekty są widoczne dookoła.

             Nadleśniczy wstępujący urodził się w 1963 roku. Pracował w Nadleśnictwie Gniewkowo na stanowisku adiunkta i specjalisty oraz w Nadleśnictwie Włocławek na stanowisku głównego inżyniera i zastępcy nadleśniczego. Od 2013 roku był Starszym Specjalistą Służby Leśnej ds. ochrony przeciwpożarowej w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu.

          Witając nowego Nadleśniczego Nadleśnictwa Skrwilno pragniemy jednocześnie podziękować za dotychczasową, miłą współpracę Panu Jackowi Soborskiemu, życząc zasłużonego wypoczynku na emeryturze.

 

Tekst i zdjęcia: Adam Kamiński