Lista aktualności Lista aktualności

POŻEGNANIE PRACOWNIKÓW

Tegoroczny Dzień Leśnika zorganizowany w dniu 10 sierpnia 2018 roku w Skrwilnie był również okazją do podziękowania za pracę osobom przechodzącym na emeryturę.

Na wspólne spotkanie do nadleśnictwa przybyli pracownicy i emerytowani pracownicy wraz z rodzinami. Na wstępie Pan Nadleśniczy Tomasz Gnap kierował podziękowania za długoletnią pracę w Nadleśnictwie Skrwilno do Pani Danuty Paradowskiej oraz Pana Władysława Lewandowskiego.

Pani Danuta w Nadleśnictwie Skrwilno pracowała od grudnia 1992 roku, początkowo jako księgowa. Przez kolejne lata aż do emerytury była kasjerem. Pan Władysław swoją pracę rozpoczął w sierpniu 1972 roku w dawnym Nadleśnictwie Skępe jako podleśniczy, później strażnik leśny. Od stycznia 1976 roku przeszedł do Nadleśnictwa Cierpiszewo, później przekształconego w Nadleśnictwo Solec Kujawski. Od września 1982 roku do kwietnia 2017 roku był leśniczym Leśnictwa Karnkowo, a następnie do 2018 roku strażnikiem leśnym.

Po zakończeniu części oficjalnej odbyła się biesiada wraz z zabawą taneczną. Również dzieci mogły aktywnie spędzić czas korzystając z dmuchanej zjeżdżalni.

Pracownikom odchodzącym na emeryturę pragniemy jeszcze raz podziękować za wspólną pracę, życząc udanego wypoczynku i częstych spotkań wśród leśnej braci.

 

 

Tekst i zdjęcia: Adam Kamiński