Leśnictwa Leśnictwa

Brodniczka

Leśniczy Jarosław Cyrankowski
tel. kom. 608-629-914

 

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel.  (0-54) 260 70 26
skrwilno.brodniczka@torun.lasy.gov.pl
Brodniczka
87-335 Świedziebnia

Płociczno

Leśniczy Tomasz Gnap
tel. kom. 608-629-778

Podleśniczy Jerzy Więckiewicz
tel. kom. 608-615-513

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 260 70 27
skrwilno.plociczno@torun.lasy.gov.pl
Okalewko
87-335 Świedziebnia

Okalewo

Leśniczy Żyźniewski Krzysztof
tel.kom. 608-615-549

Podleśniczy Dawid Zmarzły
tel. kom. 666-080-646

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 270 00 34
skrwilno.okalewo@torun.lasy.gov.pl
Okalewo
87-510 Skrwilno

Kłuśno

Leśniczy Dariusz Mańkowski
tel. kom. 608-629-894

Podleśniczy Mikołaj Romanowski
tel. kom. 608-615-318

 

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-56) 494 87 47
skrwilno.klusno@torun.lasy.gov.pl
Kłuśno
87-335 Świedziebnia
 

Sosnowo

Leśniczy Gabriel Śliwiński
tel. kom. 608-615-166

Podleśniczy Wiśniewski Mieczysław
tel. kom. 608-615-492

 

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 280 16 84
skrwilno.sosnowo@torun.lasy.gov.pl
Brzeszczki Duże
87-515 Rogowo

Ugoszcz

Leśniczy Jerzy Barciński
tel. kom. 608-615-548

Podleśniczy Łamek Paweł
tel. kom. 608-615-568

 

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 270 83 23
skrwilno.ugoszcz@torun.lasy.gov.pl
Okonin
87-517 Brzuze

Urszulewo

Leśniczy Jacek Borowski
tel. kom. 608-629-927

Podleśniczy Adam Szumielski
tel. kom. 698-485-947

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 270 62 38
skrwilno.urszulewo@torun.lasy.gov.pl
Czumsk Duży
87-515 Rogowo

Kamienica

Leśniczy Zbigniew Ozimkowski
tel. kom. 668-027-776

Podleśniczy Arkadiusz Brdak
tel. kom. 604-569-142

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 287 70 12
skrwilno.kamienica@torun.lasy.gov.pl
Łąkie
87-630 Skępe

Koziołek

Leśniczy Marek Tkaczyk
tel. kom. 604-587-842

Podleśniczy Piotr Żuchowski
tel. kom. 600-397-418

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 287 70 49
skrwilno.koziolek@torun.lasy.gov.pl
Koziołek
87-630 Skępe

Głęboczek

Leśniczy Waldemar Kaczorowski
tel. kom. 608-629-883

p. o. Leśniczego Marcin Bednarski
tel. kom. 608-615-162

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 287 70 26
skrwilno.gleboczek@torun.lasy.gov.pl
Głęboczek
87-630 Skępe

Karnkowo

Leśniczy Władysław Lewandowski
tel. kom. 608-615-305

p.o. Leśniczego Mirosław Watkowski

tel. kom. 600-397-420

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 289 92 60
skrwilno.karnkowo@torun.lasy.gov.pl
Karnkowo
87-600 Lipno

Podole

Leśniczy Sławomir Błażejewski
tel. kom. 608-615-303

Podleśniczy Sebastian Rygielski

tel. kom. 883 320 195

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 287 62 94
skrwilno.podole@torun.lasy.gov.pl
Podole
87-605 Tłuchowo

Jasień

Leśniczy Robert Szawłowski
tel. kom. 662-157-665


 

 

 

 

 

 

 

Kacelaria:

tel. (0-54) 287 64 65
skrwilno.jasien@torun.lasy.gov.pl
Jasień
87-605 Tłuchowo

Wielgie

Leśniczy Mariusz Sobiech
tel. kom. 608-615-107

Podleśniczy Agnieszka Budzińska
tel. kom. 608-615-109

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 289 71 23
skrwilno.wielgie@torun.lasy.gov.pl
Wielgie
87-603 Wielgie

Huta

Leśniczy Wiesław Leszczyński
tel. kom. 600-397-419

Podleśniczy Beata Ozimkowska
tel. kom. 662-157-664

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 288 75 16
skrwilno.huta@torun.lasy.gov.pl
Suradowo
87-600 Lipno

Szkółka Leśna Okalewo

Leśniczy Tadeusz Kapuściński
tel. kom. 608-615-592

 

 

 

 

 

 

 

Kancelaria:

tel. (0-54) 270 00 79
skrwilno.szkolka@torun.lasy.gov.pl
Okalewo
87-510 Skrwilno